مورد علاقه ها 0
تلفن تماس با ما 36411130-031

نحوه افزایش بازدید استوری اینستاگرام





از آنجایی که امروزه کاربران در دنیای گسترده اینترنت تمام نیازهای خود را برطرف میکنند و روز به روز به تعداد این کاربران اضافه میشود از این رو با راه اندازی برنامه های اجتماعی شرایط را فراهم کرده اند که با استفاده از این برنامه ها افراد کاربر هم بتوانند در هر نقطه از دنیا بدون هیچ مشکلی با داشتن اکانت در برنامه با هم در ارتباط باشند و علاوه بر تقویت راه های ارتباطی برای رونق و توسعه کسب و کار و افزایش درآمد و همچنین معرفی خود و محصولات و برند خود از این برنامه ها میتوان استفاده کرد .برنامه های زیادی تا امروزه راه اندازی شده اند و بین مردم محبوبیت پیدا کرده اند اما یکی از این برنامه های محبوب که بین تمامی مردم در سراسر دنیا محبوب شده است و بسیار مورد استفاده قرار گرفته است برنامه اینستاگرام میباشد.

در اینستاگرام افراد کاربر با درج مطالب خود همراه با تصاویر در قالب پست و یا استوری اطلاعات خود را برای دیگر کاربران به اشتراک میگذارند در این برنامه امکان چت , محدود کردن کاربران ,ایجاد تبلیغات با استفاده از برچسب و یا نام دیگر ان هشتگ انجام میدهند غیر از امکان بالا بردن فالورهای پیج که تاثیر بسیار مثبتی دارد این برنامه یک قابلیت دیگر برای کاربران خود گذاشته است که میتوانند تصاویر و مطالب خود را استوری کنند که به طور پیشفرض به مدت 24 ساعت برای دنبال کنندگان به اشتراک گذاشته میشود که چند مدتی میشود این برنامه قابلیت ذخیره استوری ها را به عنوان هایلایت به کاربران خود داده است .حالا میخواهیم نحوه افزایش بازدید استوری ها را بررسی کنیم.

اینستاگرام هم مانند گوگل الگوریتم های خاصی را دارد برای اینکه بتوانید در افزایش بازدید و کاربران خود موفق باشید باید الگوریتم های اینستاگرام را پیگیر باشید .

اگر استوری هایی که میگذارید خاص و جذاب باشد و تعداد بازدید زیادی را از آن خود کنید استوری شما جز دسته استوری های تاپ در اینستا قرار میگیرد .

یکی از راه های افزایش بازدید استوری در اینستا تبلیغات است شکا برای اینکه بتوانید پیج خود را به کاربران بیشتری معرفی کنید میتوانید در پیج هایی که بازدید کنندگان زیادی دارند با پرداخت هزینه پیج خود را تبلیغ کنید .

استفاده از هشتگ:

با استفاده از هشتگ میتوانید پست و یا استوری خود را به کاربران بیشتری معرفی کنید سعی کنید از هشتگ های پر بازدید و جذاب و مناسب کار خود استفاده کنید تا کاربران با جستجوی هشتگ به پیج شما دست یابند .

مثال : #اصفهان#طراحی_سایت#

استفاده از روبات ها :

کسانی هستند که از طریق روبات ها اقدام به افزایش تعداد کاربران میکنند که سعی کنید از این روش استفاده نکنید چون اکثر روبات ها فالورهای فیک برای شما جذب می کند و پول شما را هدر می دهند .
شما می توانید با استفاده از قابلیت نظر سنجی در اینستاگرام فضایی جذاب را برای کاربران خود ایجاد کنید و از این وقابلیت برای افزایش سطح کیفی کار خود استفاده کنید .حتما به خاطر داشته باشید که برای افزایش بازدید پیج خود را در حالت public بگذارید و بر روی حالت private یا خصوصی نباشد .
 


نویسنده : فرحناز وحید

برای مشاهده سایر مقالات فرحناز وحید کلیک کنید.

پربازدیدترین ها