مورد علاقه ها 0
مشاوره و تماس سریع : 09120532653

طراحی سایت هزینه با سرمایه گذاری

از گذشته تا کنون هروقت صحبت از تبلیغات و هزینه برای معرفی کالا و محصول می شده نگاهی وجود داشته که این گونه مخارج را نه تنها هزینه نمی شمارد بلکه آن را سرمایه گذاری با بازدهی 100 درصدی به حساب می آورد .
البته این نگاه به صورت کلی درست است و در واقع تبلیغات نوعی سرمایه گذاری جهت بهبود فروش در رسیدن به اهدافی در سطوح بالاتر در تجارت است اما توجه به نوع تبلبغ و سودمند بودن آن خود جای بحث مفصل دارد .
اما در اینجا می خواهیم این نوع نگاه را در رابطه با طراحی سایت مورد بررسی قرار دهیم .
اگر طراحی سایت را فارغ از کلیه امکانات و ظرفیت هایی که در اختیار ما قرار می دهد در نظر بگیریم می توان به نوعی آن را یک ابزار تبلیغاتی بسیار قدرتمند در نظر گرفت که علاوه بر قابلیت های بصری امکان ارتباط مستقیم با کاربر و فروش آنلاین محصول را هم برای شما فراهم می کند ضمن اینکه همواره و هر کجا در دسترس بوده و منعی در دسترسی به آن وجود ندارد .
پس تا اینجا با توجه به قابلیت ها و امکانات و همچنین در دسترس بودن همواره وب سایت به این نتیجه رسیدیم که می توان روی وب سایت به عنوان یک ابزار اطلاع رسانی قدرتمند حساب کرد و از آن بهره برد .
اما آیا واقعا و در عمل طراحی سایت برای ارائه خدمت یا فروش محصول و به طور عام برای تجارت شما یک سرمایه گذاری به حساب می آید ؟ به چند دلیل باید بگویم : بله .
طراحی سایت و فعالیت روی محتوا و سئو سایت به مرور ماهیت آن را به صورت مستقل به کالائی ارزشمند مبدل می نماید .در واقع دامین شما این ارزش ذاتی را خواهد یافت و قابل ارتقاء نیز هست .
طراحی سایت به عنوان یک فروشگاه آنلاین که به صورت 24 ساعته باز است و مشتری می تواند به صورت شبانه روزی نسبت به خرید اقدام نماید قطعا یک سرمایه گذاری درست در جهت رشد فروش به حساب می آید .
و اما نکته سوم در این خصوص اینکه طراحی سایت به عنوان یک ابزار در جهت اعتبار دهی به کسب و کار شما نقش موثر و بسزائی دارد و همانطور که قطعا می دانید اعتبار دهی به کسب و کار و در میان رقبا یکی از مهمترین عوامل در جهت رشد تجارت است .پس از این حیث هم طراحی سایت را می توان ابزاری در جهت رشد و ارتقاء سایت دانست .
پس به طور کلی و با این نگاه دقیق و درست به طراحی سایت , به این نتیجه می رسیم که طراحی سایت نه تنها یک سرمایه گذاری بلکه یک سرمایه گذاری مطمئن و درست در جهت رشد کسب و کار شما به حساب می آید .
 
پربازدیدترین ها