مورد علاقه ها 0
مشاوره و تماس سریع : 09120532653

طراحی سایت و تغییر قالب

نظریه ای در خصوص طراحی سایت وجود دارد که میگوید گرایش ها در طراحی قالب سایت گذرا هستند  و توجه بیش از حد به آنها فقط اتلاف وقت، پول و منابع گرانبها ی مشتریان است .
بله ما هم با این موافقیم که سلایق مشتریان متغیر است و دائما به روز می شود. یک روز فونت بزرگ و رنگی و جسورانه تأثیر قابل توجهی می گذارد، در حالی که روز دیگر، فونت کوچک و ظریف مخاطب را به خود جلب میکند.
اما نمیتوان از اهمیت این موضوع نیز گذشت ، قطعا در کنار اصول فنی واستاندردها و ... باید به ظاهر وقالب سایت نیز توجه کرد
اینجاست که اهمیت سایتهایی با قالب داینامیک نمایان میشود. وفتی قالب سایت شما داینامیک باشد بدین معناست که محتوای متنی و جایگاه های بصری سایت که امکان بارگذاری تصویر وفیل و اسلاید شو .... را درارد به دلخواه شما قابل تغییر خواهد بود و این قابلیتی است که ما در سایت های طراحی شده در شرکت سپاهان گستر در اختیار مشتریان قرار میدهیم.
با این قابلیت دیگر نیاز به تغییر و طراحی مجدد قالب وب سایت طی سال های استفاده از آن نخواهید داشت و میتوانید به راحتی نسبت به سازگار نمودن قالب با سلیقه وطراحی های روز اقدام نمایید که این امر هم از جهت مالی و هم از نظر زمان کمک مهمی به شما خوهد کرد.
در واقع در هر لحظه که شما تصمیم بگیرید تصویر یا جایگاه نمایش یک بنر یا عکس مناسبتی را تغییر دهید با چند کلیک و ظرف چند دقیقه بدون نیاز به کد نویسی مجددو با ابزاری که در قسمت مدیریت محتوای سایت در اختیارتان قرار میگیرد به راحتی موفق به این امر خواهید شد.
و این به عنوان یک برگ برنده و عامل مهم در سایت های طراحی شده توسط شرکت سپاهان گستر و تیم وب ناب قابل ارائه به مشتریان و متقاضیان طراحی سایت می باشد.
و به راحتی میتوانید در هر لحظه نسبت به اعمال تغییرات بنا به نظر مدیران مجموعه و یا سلایق کاربرانتان اقدام نمایید
 
پربازدیدترین ها