مورد علاقه ها 0
مشاوره و تماس سریع : 09120532653

فیلتراینستاگرام و طراحی سایت

از سالها پیش و با اوج گرفتن کسب وکارهای خانگی در اینستاگرام، همواره این نکته را در مقالات مطالب سایت گوشزد مکردیم که اینستاگرام محیط مناسب وامنی برای سرمایه گذاری کسبو کارها نیست. البته از نقش شبکه های اجتماعی به واسطه ی سازوکارهای زنجیر وارشان نمیتوان در گسترش و معرفی کسب وکارها صرف نظر کرد اما هرگز به عنوانی پایگاه انحضاری کسب وکار نمیتوان روی آنها حساب کرد.

در واقع شبکه های اجتماعی حکم بازاریابی قوی برای وب سایت شما را دارند  اما هرگز نمیتوانند جای یک وب سایت را در کسب وکار شما بگیرند.

شبکه های اجتماعی اگر در کنار یک وب سایت و با برنامه ریزی و هدف گذاری صحیح قرار بگیریند میتوانند شما را به مقصد برسانند و در غیر اینصورت قطعا کسب و کار الکترونیک شما با چالش های جدی و هزینه بر و گاهی نابود کننده مواجه خواهند شد.

در همین چند ماه اخیر طبق آمار رسمی میلیون ها کسب وکار که تنها پایگاهشان اینترنت بوده نابود شده اند و این در بعد اقتصادی و اقتصاد مرتبط با جامعه که کلیه بخش ها و ارکان آن را تحت تاثیر قرار میدهد یعنی فاجعه.

اما به قول بزرگان: ماهی را هروقت از آب بگیری تازه است.

حتی برای کسب وکارهای آنلاین که در این مدت واقعا آسیب دیدند.

و باز هم همان توصیه همیشگی برای شما : اگر قصد ورود به دنیای وب جهت فروش کالا وارائه خدمات خود را دارید، حتما ، حتما ، حتما یک وب سایت طراحی کنید و به شبکه های اجتماعی به صورت انحصاری اعتماد نکرده وروی آنها حساب باز نکنید.


پربازدیدترین ها