مورد علاقه ها 0
مشاوره و تماس سریع : 09120532653

تاریخچه طراحی سایت در اصفهان


اصفهان همواره یکی از شهرهای پیشرو در زمینه ی بهره گیری از تکنولوژی های روز در زمینه های مختلف بوده است. دلایل مختلفی برای این امر وجود دارد از جمله وجود دانشگاه های مطرح با سطح علمی بالا به ویژه در زمینه های فنی مهندسی و همچنین وجود صنایع و مشاغل تولیدی و صنعتی به شکل گسترده در سطح استان اما یک دلیل مهم دیگر نیز برای این امر وجود دارد و آن میل و علاقه اهالی اصفهان به رشد و رونق کسب و کار و بهره گیری از فناوری ها و امکانات روز دنیا در این مسیر می باشد.
اما نخستین طراحی سایت در اصفهان یا بهتر بگوئیم اولین سایت های طراحی شده در اصفهان متعلق به سازمان های دولتی و شرکت های بزرگ خدماتی و صنعتی بود که در قالب سایت های اطلاع رسانی ساده با امکانات محدود، راه اندازی و مشغول به فعالیت شدندو تمامی وب سایت های طراحی شده در آن سالها به صورت استاتیک و بدون یک سیستم مدیریت محتوای جامع طراحی می باشد.
به مرور و با گذشت چندسال، طراحی سایت در اصفهان به امری همه گیر و نیازی محسوس برای صنوف و مشاغل گوناگون تبدیل شد در این سالها استفاده از وبلاگ و ساخت صفحات رایگان در وبلاگ هایی که این خدمات را ارائه دادند به امری شناخته شده به ویژه در میان جوانان تبدیل شده بود و بازخوردهای مثبتی در میان صنوفی که به صورت محدود از این وبلاگ ها برای معرفی محصول یا خدمات شان استفاده می کردند دیده می شد.
در این سالها به مرور CMS های رایگان مانند جوملا و وردپرس، جایگاه ویژه ای در میان عموم یافت و صنوف و مشاغلی که علاقمند به رشد کسب و کار خود و بهره گیری از این فرصت طلائی بودند با بهره گیری از CMS ها، سایت هایی با گرافیک خوب و بخش مدیریت محتوای جامع (و البته پیچیده) را از طریق اشخاص یا شرکت هایی پیاده سازی مینمودند،؛ اما کماکان سایت های استاتیک که به نحوی از لحاظ پیاده سازی به صورت اختصاصی وجه ممتازی نسبت به CMS های رایگان داشتند هم طراحی و مورد سفارش مخاطبین بود و در این دوره فروشگاه های اینترنتی رشد چشمگیری داشتند. طراحی سایت در اصفهان نیز چنین مسیری را طی نمود در این ایام شرکت های برنامه نویسی در صدد پیاده سازی CMS های داخلی با قابلیت ارائه سیستم مدیریت محتوا برآوردندمدند و به مرور چنین سیستم هایی که علاوه بر مزیت سیستم مدیریت محتوا این امر را به سادگی و نه به پیچیدگی CMS های رایگان خارجی، در اختیار افراد قرار میدادند.
طراحی سایت در اصفهان در این مرحله وارد فاز جدیدی شد، شرکت های خرد، بنگاه های اقتصادی کوچک و فروشگاه های خورده فروشی کالا نیز وارد تجارت آنلاین شدند و در این بین فضا بسیار رقابتی و در بعضی صنوف خارج از انتظار و به شکل انفجاری رشد کرد و باعث توجه بیشتر صاحبان سایت ها به امر سئو و بهینه سازی سایت جهت ماندن در این دایره رقابتی گردید.
در فازهای بعدی فعالیت موتورهای جست و جو کالا و همچنین سایت های تخفیف این مارکت را به شکل غیر قابل پیش بینی گسترش داد و قطعا طراحی سایت در اصفهان و ایران در این نقطه نیز توقف نخواهد کرد و این قطار با سرعت رو به جلو در حرکت است.
اگر شما هم هنوز برای طراحی سایت در اصفهان اقدام نکرده اید کارشناسان شرکت سپاهان گستر آماده ارائه خدمات مشاوره ای و فنی در این زمینه به شما عزیزان هستند.
منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.
 
پربازدیدترین ها