مورد علاقه ها 0
مشاوره و تماس سریع : 09120532653

1-3طراحی گرافیکی وب سایت ها و ارتباط آن با موفقیت وب سایت به ویژه در فروشگاه های اینترنتی در اصفهان


سه مدل طراحی در پیاده سازی یک وب سایت وجود دارد:
طراحی ناوبری، طراحی اطلاعات و طراحی بصری.
طراحی اطلاعات در مورد سفارشی¬سازی اطلاعات محصول و یا اطلاعات خدمات است در حالی که طراحی ناوبری در مورد طرح استفاده شده است، و آنها می¬توانند به کاربران هنگامی که به بخش¬های مختلف یک وب سایت دسترسی پیدا می¬کنند کمک کنند و یا مانع آنها شوند. طراحی بصری با تعادل، درخواست عاطفی، زیبایی¬شناسی و وحدت گرافیک وب سایت سر و کار دارد که متشکل از رنگ¬ها، اشکال، فونت¬ها و عکس¬ها است. این سه مدل طراخی در طراحی وپیاده سازی یک وب سایت حرفه ای باید مد نظر قرار گیرد.
چگونه می¬توان مطمئن شد که طراحی سایت ما یک طراحی اصولی وموفق است؟
اول از همه طراحی بصری و زیبایی شناسی سایت . دوم ما باید مطمئن شویم که در حال حاضر لینک¬ها کار می¬کنند و هر لینکی که در وب سایت قرار گرفته است، به محل درست هدایت می¬کند. سومی مورد نقش مهم ناوبری است. طراحی پیچیده منجر به ناوبری دشوار می¬شود که بازدید کننده را سردرگم می¬کند. هنگامی که بازدید کننده سر در گم شد، به سایت دیگری خواهد رفت و از جستجو و دریافت کالا و خدمات از وب سایت شما منصرف خواهد شد.
اطمینان حاصل کنید که ناوبری سایت شما بسیار کاربر پسند باشد. به عنوان متال یکی از راه¬های خوب برای تبدیل بازدید کننده خود به مشتری در سایت های فروشگاهی که به طراحی ناوبری مربوط می شود قرار دادن یک پیوند هم اکنون بخرید است که به بازدید¬کنندگان برای رفتن به لیست کالاها وخرید کمک میکند و یا به عنوان یک مثال دیگریکی از عوامل مهم سادگی در دسترسی های گرافیکی وپرهیز از پیچیدگی های خاص است؛ ما باید زبان را ساده و روشن نگه داریم که می¬تواند به مشتریان برای خرید آنی کمک کند. پس از آن، ما نباید سایتی را توسعه دهیم که زمان بارگذاری آن طول می¬کشد. وب سایت وقت¬گیر که نیاز به زمان برای بارگذاری و یا هر اقدامی در سایت دارد به راحتی مشتری را در مورد محصولات و شرکت نا¬امید می¬کند و او را از دریافت کالا و خدمات در سایت منصرف می نماید.
در واقع ما می¬توانیم این وضعیت را با استفاده از میزبانی وب توسط سرورهای بهتر بهبود بخشیم. همچنین، هیچ نیاز ضروری به نصب نرم¬افزارهای غیر ضروری وجود ندارد. مشتریان را مجبور به دانلود و نصب نرم¬افزار برای مشاهده سایت خود نکنید. این باعث می¬شود مشتریان واقعا خسته شوند و در این جهان که زمان نقش مهمی در زندگی ما ایفا می¬کند این می¬تواند بسیار نگران کننده باشد و همچنین می¬تواند مشتری را ناراضی کند. و در نهایت تعامل را به یک چالش برای بازدید کننده خود تبدیل نکنید، می¬توانید آنها را تشویق به خرید کند.
با توج به نوع مشتریان و نحوه خرید در اصفهان باید این نکات را در طراحی سایت در اصفهان مد نظر قرارداد : طراحی ساده و در عین حال پیشرفته به نحوی که بدون سردرگم شدن مشتری وبدون نیاز به گشت وگزارها وچالش های پیچیده در سایت بتواند خرید خود را انجا دهد همچین با قرادادن المان های گرافیکی ترغیب کننده به خصوص در مبحث قیمت گزاریها و تخفیفات بتوان بهره بهتری از وب سایت برد.
 
پربازدیدترین ها