مورد علاقه ها 0
مشاوره و تماس سریع : 09120532653

آموزش راه اندازی ایمیل در Outlook با استفاده از پروتکل POP3

طراحی سایت در اصفهان


برای راه اندازی ایمیل خود در برنامه Microsoft Outlook پس از باز کردن برنامه، از منوی File و سپس تب Info ، گزینه Add Account را انتخاب کنید.

طراحی سایت در اصفهان


 در پنجره ای که باز می شود گزینه سوم یعنی Manually configure server setting or additional server types را انتخاب کرده و سپس بر روی کلید Next کلیک کنید.

طراحی سایت در اصفهان


در مرحله بعد اولین گزینه یعنی Internet E-mail را انتخاب و با کلیک بر روی کلید Next به مرحله بعدی بروید.

طراحی سایت در اصفهان


1. در مرحله سوم در قسمت User Information در کادری که روبروی عبارت Your name قرار دارد نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
و در کادر روبروی عبارت E-mail Address آدرس ایمیلی که می خواهید در این برنامه راه اندازی کنید را اضافه کنید.
2. در قسمت بعدی یعنی قسمت Server Information از منوی بازشو Account Type گزینه POP3 را انتخاب کنید.
و در کادرهای روبروی عبارات Incoming mail server و Outgoing mail server آدرس ورودی و خروجی ایمیل خود را وارد کنید.
3. در قسمت آخر یعنی Logon Information در کادر روبروی عبارت Username آدرس ایمیل خود و در کادر Password رمز ایمیل خود را وارد کنید.


4. سپس روی کلید more settings کلیک کنید. در پنجره ای که باز می شود به تب دوم یعنی Outgoing Server بروید و در آنجا تیک گزینه My Outgoing server را حتما فعال کنید.
سپس روی کلید Ok کلیک کنید.

طراحی سایت در اصفهان


5. از این پس ایمیل شما آماده راه اندازی است و شما با کلیک بر روی کلید Test Account Settings می توانید از مراحل انجام کارتان تست بگیرید که درست عمل کرده اید یا خیر.
در پنجره ی Test اگر کنار دو گزینه، تیک سبز رنگ طاهر شود یعنی تمام مراحل را به درستی انجام داده اید و ایمیل شما آماده راه اندازی است. بر روی کلید close کلیک کنید تا پنجره test بسته شود.6. سپس در پنجره Change Account بر روی کلید Next کلیک کنید.


با کلیک بر روی این دکمه برنامه یک بار دیگر از مراحل کارتان test می گیرد و اگر همه چیز به درستی انجام شده بود، با زدن دکمه close به پنجره آخر هدایت می شوید.

و در این پنجره با زدن دکمه finish ایمیل شما راه اندازی می شود.

طراحی سایت در اصفهان

دیدگاه ها
پربازدیدترین ها